O nas

Istniejemy od 2006 roku. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w druku niskonakładowym wysokiej jakości kart plastikowych w szczególności legitymacji na PCV. Każde zamówienie staramy się traktować poważnie, nawet jeśli jest to 1 szt.

Po wielu latach działalności doszliśmy do wniosku, że największą trudnością dla wielu naszych klientów jest przygotowanie projektu i zebranie danych o osób dla których legitymacje mają być wykonane. W celu ułatwienia tego zadania, stworzyliśmy Aplikację on-line dzięki której można samodzielnie zaprojektować dowolną kartę, wybrać z gotowych projektów i ostatecznie uzupełnić dane i złożyć kompletne zamówienie.

Karty, identyfikatory  i legitymacje plastikowe to nie jedyna nasza działalność. Wykonujemy również instalację systemów kontroli dostępu i RCP, posiadamy swój własny program do obsługi stołówki szkolnej na karty zbliżeniowe, dostarczamy oprogramowanie do świetlicy szkolnej które rejestruje obecność dzieci w świetlicy oraz usprawnia proces odbioru dzieci - oczywiście przy wykorzystaniu kart zbliżeniowych.

Zapraszamy na nasze pozostałe strony internetowe:

http://www.loca.pl

http://www.wejscienakarte.pl

http://www.programdlastolowek.pl

http://www.programdlaswietlicy.pl